1

Temat: Grant Rektorski 2014

Zapraszam na najbliższe spotkanie 10.12.2013r. Tematem spotkania będzie ustalenie i omówienie projektów, które będą złożone z naszego koła o dofinansowanie z Grantu na rok 2014.
Sala 318 budynek B2 godzina 17:00.

Do zobaczenia

2

Odp: Grant Rektorski 2014

Nie mogłem pojawić się dzisiaj na spotkaniu, co ustaliliście? Niestety przez cały tydzień nie udało mi się skontaktowac z dr Felisem, jutro mam z nim zajęcia, to go wreszcie zapytam o ten amortyzator...

3

Odp: Grant Rektorski 2014

No właściwie to nic nie ustaliliśmy bo nikogo nie było. Także nic nie straciłeś:)

W takim razie ustalmy coś na forum.
1 grant: naukowo - integracyjny.
Co ze szkoleniami? Dowiedzieliście się czegoś sensownego? Jak w tym BWI sprawa wygląda? Maciek Skupień wspominał że z ProjektXS na pewno da się nawiązać współpracę na jakiś wykład czy wypad razem z nimi podczas dostrajania silnika.
Co z amortyzatorem? co z laboratorium zawieszeń na KAPie? Jakieś nowe wieści, informacje?

2 grant: Budowa zmodernizowanego silnika Fiata 126p. Zwiększenie osiągów oraz zmniejszenie jego zużycia paliwa. Budowa układu wydechowego poprawiającego charakterystykę silnika.  - Marcin Legierski

4

Odp: Grant Rektorski 2014

Z amortyzatorem mam się zgłosić w środę bo dr Felis zapomniał..

5

Odp: Grant Rektorski 2014

Udalo mi sie spotkac z Dr Felisem i mam juz tego magneride'a smile

6

Odp: Grant Rektorski 2014

Ukazała sie wiadomość że 2 grant nie przeszedł, szkoda...
Jak się ma sprawa z pierwszym?
Będzie jakieś spotkanie w niedalekiej przyszłości czy lepiej już na początku przyszłego semestru?