Spotkanie 22.05 godzina 18:15

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie SKM TORQUE, które odbędzie się 22 maja (środa) o godzinie 18:15 ,w sali posiedzeń Rady Wydziału nad salą 100 w B2.

Tematy:

1) Aktywne zawieszenie – amortyzatory MagneRide

2) Przedstawienie kolejnych etapów pracy związanych z projektem z Grantu Rektorskiego (przeróbka Lanosa)

3) Dyskusja nad nowym projektem – tuning Fiata 126, minimalizacja spalania i to co jeszcze zaproponujecie.

4) Zapoznanie nowych członków z działalnością Koła – możliwość przystąpienia do współpracy z nami

Jak widzicie jest tego trochę, dlatego proszę obecnych członków w miarę możliwości o przybycie w pełnym składzie. Z jednej strony będzie dosyć ciekawa prezentacja naszego kolegi, a z drugiej nasze projekty i działalność wymaga wspólnej dyskusji.

Zapraszam również wszystkie nowe osoby do uczestnictwa w spotkaniu, na którym będziecie mogli zapoznać się z naszymi działaniami oraz ewentualnie przystąpić do Koła.

Pozdrawiam i do zobaczenia
PREZES ;p

P.S. Jarku, tym razem żadnego turo……maluch

Dyskusja - Brak komentarzy

Nikt jeszcze nie skomentował, może Ty zaczniesz?